فهرست عناوین مقاله

فهرست این مطلب

محصولات
مقالات
فروشگاه و آکادمی لوشف

ادویه همبرگر

ارسال در: 19 آذر 1400
دسته: آموزش
سطح: متوسط
زمان: 40 دقیقه

 در خصوص این ادویه تخصصی همبرگر که بنده به شما پیشنهاد کرده ام سال ها وقت گذاشته ام و بر اساس و پایه علم به چنین ترکیبی دست پیدا کرده ام

ادویه تخصصی همبرگر

همبرگر یا برگر مساله این است

 همبرگرد؟ منظورم من همون برگر خودمونه اصن اینکه هَم چیست و این حرفا در این مقاله جایی ندارد و صحبت نمیکنم. پست امروز درباره تخصصی ترین ادویه برگر هست. ادویه ای که می تونه به اصطلاح برگر شما رو به خوشمزه ترین برگر دنیا تبدیل کنه.اول از همه خدمتتون بگم که هیچ ماده غیر مجازی برای طعم دهی در این ادویه استفاده نشده است.

از موادی نظیر پودر مک یا مونو سدیم گلوتامات که همون MGS است نمک اجی نو موتو   aji no moto یا موارد مشابه در این ادویه تخصصی برگر استفاده نشده است و کاملا طبیعی میباشد.در این ادویه ترکیبی که حاصل سال ها تجربه من در امر آشپزی است از با کیفیت ترین ادویه ها استفاده شده است.ادویه برگر لوشف هیچ تاثیری بر کوچک شدن یا نشدن محصول شما در موقع پخت ندارد. این امر رابطه مستقیم با کیفیت گوشت مورد استفاده و یا قسمت های گوشت  شما دارد.

راجع به برگر در چند پست گذشته توضیح دادم که چه عواملی بر داشتن یک همبرگر تاثیر دارد.در پست دیگری رسپی یک برگر ساده و خوشمزه رو ارائه دادم. در این پست هم به شما خفن ترین و بهترین رسپی همبرگر دنیا رو میگم باشد که لذتشو ببرید.و در کنار عزیزانتان و خانواده میل کنید.

 

طرز تهیه برگر با ادویه همبرگر لوشف

مواد لازم برای تهیه برگر جادویی عبارتند از:

1.گوشت گوساله با ترکیب دلخواه        1 کیلو

2.ادویه همبرگر لوشف                      50 گرم

3.تفاله پیاز                                  200 گرم

؟

همین؟

بله همین!!!

در ابتدا ادویه تخصصی همبرگر را با پیاز مخلوط کرده بعد گوشت را به ان اضافه میکنید مقداری ورز میدهید به طور کامل که مخلوط شد. حال گوشت ها را به اندازه دل خواه وزن میکنیم و شکل میدهیم. حالا همبرگر ما اماده گریل شدن است. تمام 

 

مواد لازم:

1
گوشت گوساله با ترکیب دلخواه = 1 کیلوگرم
2
ادویه همبرگر لوشف = 50 گرم
3
تفاله پیاز = 200 گرم

فهرست این مطلب

نویسنده:
رشیدی حمید
رشیدی حمید